Výjazdové očkovanie vakcínou Janssen od spoločnosti Johnson a Johnson

Vážení občania,

Svet zdravia Vranovská nemocnica a.s., ponúka možnosť očkovania v našej obci. Zaočkovať sa môžu osoby vo veku od 18. rokov. Výjazdové očkovanie sa uskutoční
dňa 27. júla 2021 (utorok)
a očkovať sa bude iba vakcínou Janssen od spoločnosti Johnson a Johnson. Očkovacia látka Janssen je jednodávková a poskytuje ochranu proti ochoreniu už po 14 dňoch po aplikácii. Presný čas očkovania dodatočne oznámime.
V prípade záujmu sa môžete nahlásiť na obecnom úrade a to osobne, telefonicky na t. č. 4496423, e-mailom na ocu.sol@slovanet.sk, cez službu SMS pre občanov zdarma alebo prostredníctvom FB stránky Obec Soľ oficiálna stránka.
Je potrebné nahlásiť meno a priezvisko, adresu trvalého pobytu, telefónne číslo a zdravotnú poisťovňu. Nahlásiť sa môžete najneskôr do stredy 21. júla 2021 do 12 hodiny. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte.
Ďakujeme.